ENFUSION jdu do finále

08.02.2011 08:00

Ahoj,

včera jsem přílítnul spolu se zbytkem teamu. Nemůžu už spát, tak sem hodím pár postřehů z mojí hlavy :-) nebojte se, nebude to dlouhý.

ENFUSION REALITY SHOW, no tak bylo to dost náročný, první 3 dny tam bylo tolik testosteronu, že jsme se tomu všeichni nestačili divit. 16 bojovníků do 95kg a 2 náhradníci, v podstatě každý mohl zápasit s každým, takže atmosféra nic moc. Pak se to rozdělilo do týmů, kapitánky si nás vybrali, ale stejně to byla politika holandské režie. Mě, Wendella, Ramazana a Stevena zvolili jako prvního, zřejmě aby se eliminovali ty nejvíce zkušení borci. Nakonec to skončilo i tak, že takhle jsme spolu šli do prvního fightu. SPEJBL vs WENDELL ROCHE. Ten se mi celkem povedl, byla to bitka jako prase, dvě kola jsem byl jasně lepší, ve třetím už to bylo vyrovnanější a ještě jsem obdržel žlutou kartu za klinčování, ale dobrý a vyhrál jsem na body.

Tahkle se tedy z 16 lidí stalo 8. Další gala na ostrově kde bylo 30 stupnů, eliminovalo další 8 lidí a zbylý 4 postupujou do finále který bude v holandsku v listopadu. Tedy 4ková pyramida. Já v druhým zápase porazil bratránka tyrona THIAGO MARTINA od Luciena Carbina. Byl to technickej fight, rozsek mi nos, já ho začal rozebírat a v půlce 3.kola jsem ho knockoutoval higkickem a postoupil jsem tedy za Českou republiku dál. Takže ted tam jsou tři lidi z holandska a jeden z Čech, jsem rád, že to takhle klaplo, hlavně taky že jsem už doma a až na pár šrámů jsem v pohodě.

NEXT FIGHT: Žilina, 12.3.2011, -90kg, 3x3minuty, SPEJBL vs Dženan POTURAK!!!!!!